خانه

Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. (یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته) با تمرکز بر حوزه بازرسی امنیتی سریع، تدارکات و سایر مکان های عمومی، یک ارائه دهنده راه حل و محصولات بازرسی امنیتی پیشرو در چین است.

 

چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

از زمان تأسیس، Chuangyilong به استراتژی توسعه بازرسی امنیتی سفارشی در صنعت پایبند بوده است.با ترکیب ویژگی‌های صنعت اکسپرس و لجستیک، سیستم بازرسی امنیتی هوشمند محصولات جدید Chuangyilong با حقوق مالکیت معنوی مستقل، وارد بازار شده است.این فناوری پیشرفته رایانش ابری را برای رفع نیازهای مشتریان در صنعت تدارکات و تدارکات برای بازرسی هوشمند، قابل ردیابی و دو طرفه عملیات بازرسی امنیتی ترکیب می کند.تقاضا، و مورد تحسین گسترده قرار گرفت.

 

Chuangyilong که در سال 2008 تأسیس شد، همیشه یک استراتژی محصولات با کیفیت بالا و خدمات صادقانه و عملی را اجرا کرده است.از توسعه محصول، تولید، فروش و سایر جنبه ها، یک سیستم مدیریت کیفیت استاندارد را مطابق با مشخصات سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001 ایجاد کرده است.ماشین‌های بازرسی امنیتی اشعه ایکس، درب‌های تشخیص فلز، درب‌های بازرسی امنیتی و سایر محصولات تولید شده توسط این شرکت مجوز استفاده از تجهیزات بازرسی امنیتی هوانوردی غیرنظامی را دریافت کرده‌اند که به طور کامل پیگیری دقیق Chuangyilong برای کیفیت محصول را نشان می‌دهد.

 

چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

در حال حاضر 10000 متر مربع کارگاه و بیش از 100 کارگر داریم.با نوآوری مداوم فناوری و کیفیت بالای مداوم محصولات، برند "CYL" از محبوبیت و شهرت گسترده ای در صنعت برخوردار است.Chuangyilong، مانند همیشه، به فلسفه شرکتی "اول یکپارچگی، اول مشتری، اول کیفیت" پایبند است، از ارزش های اصلی "عمل گرایی، جدیت، فداکاری و نوآوری" حمایت می کند، و به طور مداوم متعهد به تحقیق و توسعه و تولید محصولات است. محصولات با تکنولوژی بالا در زمینه بازرسی امنیتی و بر اساس نیازهای بازرسی امنیتی صنایع مختلف، راه حل های سیستم بازرسی امنیتی پیشرفته و کامل تری را به مشتریان ارائه می دهد.

 

نه تنها در چین، رد پای Chuangyilong در سراسر جهان گسترش خواهد یافت و خدماتی برای ایمنی عمومی در هر گوشه ای از جهان ارائه می دهد.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما


تاریخچه چوانگیلونگ

 

2008: شرکت تاسیس شد
2009: تمرکز بر توسعه محصولات امنیتی
2012: علامت تجاری ثبت شده به دست آمد
2016: ثبت اختراع سیستم بازرسی امنیتی اکسپرس Chuangyilong را به دست آورد
2017: دریافت گواهینامه های صادراتی مانند CE و FCC
2018: محصولات به بسیاری از کشورها صادر شد
2019: گواهی رتبه اعتباری شرکت را دریافت کرد
2019: گواهی ملی شرکت فناوری پیشرفته را دریافت کرد
2020: شرکت به 10000 متر مربع گسترش یافت
2021: حجم فروش شرکت به طور پیوسته افزایش یافت
2022: اکنون ما در راه بهتر شدن روز به روز هستیم.

Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : CYL

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 8000000-10000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Chuangyilong Electronic Technology Co., Ltd. گواهینامه ها